Praca na magazynie w Krakowie dla Ukraińców – pośrednictwo

Szukasz pracy w Polsce na korzystnych warunkach? Skontaktuj się z naszą agencją i znajdź zatrudnienie odpowiadające Twoim potrzebom. Pomagamy potencjalnym pracownikom i przedsiębiorcom w zawieraniu umów na terenie Małopolski. To nasza największa misja. Obecnie oferujemy pracę dla Ukraińców na magazynie w Krakowie. Zadbaj o swoją przyszłość i postaw na stabilne zatrudnienie w polskiej firmie. Zdobywając doświadczenie z roku na rok, możesz zwiększać sukcesywnie swoje zarobki. Pomożemy Ci znaleźć pracę o jakiej marzysz. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Zajmujemy się rekrutacją osób na różne stanowiska. Praca dla Ukraińców na magazynie w Krakowie jest odpowiednia dla Ciebie jeśli:

  • jesteś osobą zorganizowaną i punktualną,
  • spostrzegawczą,
  • pracowitą,
  • gotową do nauki,
  • uczciwą,
  • wykonującą swoje obowiązki w sposób rzetelny.

Osoba zatrudniona na stanowisku magazyniera odpowiada przede wszystkim za organizację przestrzeni. Jeśli nie boisz się wyzwań, napisz lub zadzwoń. Na pewno znajdziemy odpowiednie dla Ciebie zajęcie tymczasowe.

Ofertę kierujemy także do przedsiębiorców, którzy szukają pracowników z Ukrainy. Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie osoby na każde stanowisko. Kierujemy się przede wszystkim kwalifikacjami i umiejętnościami zawodowymi. Skorzystaj z naszej oferty.